„ZAWSZE DAJĘ CI WYBÓR” - to czwarty poemat Agaty Dumy z jej drugiego tomu poezji „Brzmienie”

Amelia200 

Agata Duma 31.01.2020 r. opublikowała na swojej stronie internetowej swój czwarty poemat, zatytułowany „ZAWSZE DAJĘ CI WYBÓR”, który pochodzi z jej drugiego autorskiego tomu poezji „rosyjsko – tatarskie Brzmienie”.

„ZAWSZE DAJĘ CI WYBÓR” - to czwarty poemat Agaty Dumy z jej drugiego tomu poezji „Brzmienie”

Agata Duma 31.01.2020 r. opublikowała na swojej stronie internetowej swój czwarty poemat, zatytułowany „ZAWSZE DAJĘ CI WYBÓR”, który pochodzi z jej drugiego autorskiego tomu poezji „rosyjsko – tatarskie Brzmienie”. Tytuł został wydany 30/11/2019 przez Ridero w Krakowie.

rosyjsko – tatarskie Brzmienie”, to zbiór 39 wierszy i poematów, które zostały napisane w latach 2016-2018 r. Inspiracja została czerpana z tradycji literatury wschodniej, wśród niektórych wierszy zostały dołączone fragmenty wybranych rosyjskich poetów. Pod koniec stycznia został został opublikowany poemat „Zawsze Daję Ci Wybór”, który można przeczytać na stronie autorki.

ZAWSZE DAJĘ CI WYBÓR – to poemat, który mówi, że nie wolno ograniczać wolności serca. Ma uchronić czytelników przed dyskryminacją drugiej osoby. Utwór pierwotnie był inspirowany twórczością. Aleksandra Błoka z jego utworem „Przyjaciołom” oraz „ Śmiali Się Biedni Głupcy w Złości”.

 

Tutaj można zakupić w formie ebook cały materiał z tomu poezji "rosyjsko - tatarskie Brzmienie

https://ridero.eu/pl/books/rosyjsko_tatarskie_brzmienie/

 


oraz w formie (drukowanej) 

https://ridero.eu/pl/books/rosyjsko_tatarskie_brzmienie/

oraz książke można zakupić w księgarni internetowej przeczytaj.pl 

http://przeczytaj.pl/rosyjsko-tatarskie-brzmienie-220323.html

 

amelia200
Autor

amelia200

Publikacje tego autora