Sposób na wyrażenie siebie!

CeperKasen 

Jeden element, a powie o Tobie więcej, niż tysiąc słów. Biżuteria to bardzo osobisty sposób wyrazu. Dopracowany styl bardzo dobrze świadczy o człowieku, budzi zaufanie i sprawia wrażenie solidnej, dokładnej i pewnej siebie osoby.

Bez dwóch zdań żyjemy w ciekawych czasach. Wszystko jest bardzo dynamiczne, błyskawicznie podejmujemy decyzje, żyjemy na 110%. Chcemy być wyjątkowi i oryginalni, jednak wielkie sieci handlowe narzucają nam pewne trendy. Są jednak sposoby, by odróżnić się na tle wszystkich. Jesteś wyjątkową osobą, nie daj sobie narzucić stylu!

 

Problem zdiagnozowało dwóch surferów z Australii, z ogromnym zacięciem artystycznym. Postanowili zaprojektować serię biżuterii innej niż wszystko, co do tej pory widział świat. I tak na rajskich plażach powstał pomysł Bico Australia. Cały kontynent jest przesiąknięty mistycznymi kultami, tajemnymi wierzeniami i symbolami. Waśnie stamtąd wywodzi się niezwykle popularny znak – Tribal. Wszystko oczywiście z najwyższej jakości stopu miedzi i brązu, z dodatkiem np. wolframu czy tytanu. Bez dodatku uczulającego niklu lub ołowiu. Na http://bico-australia.pl/ znajdziemy również inne, ciekawe dodatki. Dla podkreślenia uroku biżuterii, używano również kryształów Swavorskiego, naturalnej skóry, prawdziwego drewna czy żywicy. Tworzy to wszystko integralną całość, o niesamowitym designie.

 

Głównym atutem marki są krótkie serie produkcyjne każdego przedmiotu. Mniej wyprodukowanych elementów biżuterii mocno ogranicza możliwość, że ktoś zaprezentuje się w podobnym zestawie jak Ty. Kolejnym plusem jest design. Odważne kształty pasują do pewnych siebie osób, które wiedzą, czego chcą od życia. Dodatkowo, zawoalowana symbolika może powiedzieć jeszcze więcej o Twoim charakterze.

 

Biżuteria od Bico Australia świetnie nadaje się na prezent. Jeżeli znamy obdarowywaną osobę, możemy wybrać pasujący np. do hobby przedmiot z kolekcji ID, gdzie na jednym rzemyku umieszczone są aż trzy zawieszki oddające na przykład pracę muzyka i Rock & Roll. Co oczywiście nie znaczy, że wszystkie produkty marki muszą być z pazurem. W ofercie znajdziemy również delikatne zawieszki, pasujące na każdą okazję. Mając trochę informacji, można skomponować zupełnie niekonwencjonalny i zjawiskowy zestaw.

 

 

Biżuteria to ważny element naszego stylu. Przywiązujemy do niej dużą rolę. I nic w tym dziwnego. Chcemy wyglądać zjawiskowo! Dlatego warto zajrzeć na stronę i podkreślić swój charakter indywidualnym, pięknym przedmiotem.

CeperKasen
Autor

CeperKasen

Publikacje tego autora