Platforma szkoleniowa Gold Bussines – przyszłość czy kit?

Krystian.Donat 

Platformy szkoleniowe online umożliwiają całodobowy dostęp do szkoleń z wybranego zakresu tematycznego. Gold Bussines to jedna z tych platform, na których każdy klient będzie mógł znaleźć przydatne dla siebie szkolenia. Sprawdź jak działa!

Platforma szkoleniowa Gold Bussines – przyszłość czy kit?

Platforma szkoleniowa pozwala na agregację wielu szkoleń w jednym miejscu. Przez niektórych uważane za wygodny i nowoczesny sposób zdobywania wiedzy, przez innych - za zbędne powielanie mało odkrywczych treści. Czy warto korzystać z usług platformy szkoleniowej?

Wzrastająca popularność inwestowania

Wspominając o platformach szkoleniowych, nie sposób pominąć oferowanych przez nie tematów szkoleń i kursów. Największy wzrost zainteresowania obserwuje się w sektorze inwestycyjnym. Wynika to z coraz to większym odsetkiem Polaków, którzy posiadają odłożony kapitał w postaci oszczędności, ale także z trendu na rozwój osobisty. Dużo osób upatruje się także w inwestycjach sposobu na porzucenie etatu na rzecz własnego biznesu.

 

 Inwestowanie bez szkolenia? Odwaga czy głupota?

Rozpoczęcie własnych inwestycji nie jest jednak łatwe. Zwłaszcza bez kontaktów i pokaźnego kapitału przeznaczonego na doradcę finansowego. Dlatego też coraz to częściej drobni przedsiębiorcy oraz osoby prywatne decydują się na szkolenia z zakresu inwestycji, ale także rozwoju osobistego, zarządzania finansami i stresem. W efekcie coraz częściej sięgają po szkolenia online.

Szkolenia online stają się modne nie tylko z powodu dużego zapotrzebowania na podobne usługi, ale także ich wygody. Ludzie wydają się preferować naukę przez internet, z własnego domu, nad regularne uczęszczanie na szkolenia stacjonarne. Niewątpliwie, ta metoda oszczędza czas i zazwyczaj nie wymaga dostosowywania specjalnie grafiku do godzin szkolenia.

 

Wady i zalety wirtualnych szkoleń

Wspomnieliśmy już o wygodzie, ale atutem szkoleń online jest nade wszystko obszerność dostępnych materiałów. Na szkolenia stacjonarne decydują się głównie osoby z dużych miast, gdzie wybór tego rodzaju kursów jest proporcjonalnie największy, jednak mieszkańcy małych ośrodków nie mają takiego wyboru. Platformy szkoleniowe online demokratyzują więc dostęp do wiedzy wśród osób z małych miast i wsi.

Wadą wirtualnych szkoleń natomiast może być trudność w zweryfikowaniu własnych postępów. Tradycyjna nauka wymaga obecności nauczyciela, który poprawia błędy kursantów - w wielu przypadkach kursów online to do samego uczestnika należy poprawa własnych pomyłek oraz poprawne zrozumienie materiału. Niektóre platformy jednak udostępniają konsultantów lub zaawansowane skrypty sprawdzające postępy i poprawiające błędy.

 

Wybierz swoją specjalizację – Gold Bussines

Ciekawą opcją dla osób poszukujących szkoleń z zakresu inwestycji jest platforma szkoleniowa Gold BussinesNa stronie platformy znajdziemy zestaw dedykowanych kursów, webinarów, e-booków i poradników o inwestowaniu, zarabianiu online, prowadzeniu własnego biznesu. Być może jest to pierwszy w Polsce agregat treści o inwestowaniu i rozwoju osobistym.

To, co wyróżnia Gold Bussines to indywidualne podejście do kursantów. Każdy przed rozpoczęciem szkoleń otrzyma szczegółową diagnozę z pomocą odpowiednio wyszkolonego doradcy, który z pomocą kursanta ustali cel szkolenia, jego zakres, umiejętności do przećwiczenia. Zakres oferowanych szkoleń jest całkiem spory - oprócz standardowych kursów o zarabianiu online czy prowadzeniu własnego biznesu, znajdziemy tam szkolenia specjalistyczne, z zakresu inwestowania w kryptowaluty czy pracy jako freelancer przez internet.

 

 Na czym polega Gold Bussines i jak można z niego skorzystać?

Aby skorzystać z indywidualnego pakietu szkoleniowego, należy wypełnić formularz kontaktowy na stronie platformy. W ciągu dwudziestu czterech godzin skontaktuje się z nami konsultant, przeprowadzając rozmowę wstępną, o której wspomnieliśmy wyżej. Po rozmowie i ustaleniu celu szkolenia, do kursanta zostanie wysłana paczka za pobraniem z hasłem aktywacyjnym konta. Należy aktywować je - ponownie na stronie Gold Bussines - i przejść do zakładek ze szkoleniami.

Dodatkowo, model VIP przewiduje prócz szkoleń uczestnictwo w specjalnych wydarzeniach Klubu Gold Bussines oraz dostęp do aktualności i najnowszych analiz ze świata biznesu.

Gold Bussines – opinie naszej redakcji

Gold Bussines to dobry wybór zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych inwestorów. Wygoda użytkowania i szeroki zakres proponowanych materiałów sprawia, że można polecić platformę każdemu, kto interesuje się inwestycjami, zarabianiem online i rozwojem osobistym. Trafionym wyborem wydaje się wstępna rozmowa konsultacyjna, która daje możliwość na indywidualne podejście do poszczególnych kursantów i dobranie pakietów dostosowanych poziomem dla każdego użytkownika platformy.

Gold Bussines ma opinię solidnego agregatu szkoleń inwestycyjnych. Jak na razie jednak korzysta z niego dość niewielkie grono klientów, z pewnością jednak portal będzie się rozwijał. Warto śledzić jego postępy - dla pasjonatów inwestycji to pozycja obowiązkowa.

Krystian.Donat
autor

Krystian.Donat