3 podstawowe błędy podrywania przez internet

Tommygalante 

W ciągu ostatnich lat podryw przez internet stał się bardzo powszechną formą poznawania kobiet przez facetów. Wielu mężczyzn spędza długie godziny na różnych aplikacjach, takich jak Tinder, Badoo, Sympatia. Nie sposób jednak nie zauważyć, że mężczyźni wciąż popełniają w tym zakresie masę błędów. Dlatego dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z podrywem kobiet w internecie, oraz dla tych, którzy nie czują satysfakcji z osiąganych rezultatów, poniżej 3 najczęstsze błędy, które mogą niemal na pewno przekreślić szanse mężczyzn, by poznać na żywo kobiety.

3 podstawowe błędy podrywania przez internet

Zbyt długie pisanie, nie zmierzające donikąd, bez konkretnego celu

 

Wielu facetów zanim pozna daną kobietę tygodniami prowadzą konwersację i wymianę wiadomości z kobietą. Kiedy wkońcu dochodzi do spotkania, bardzo często nabrzmiałe i budowane przez ten cały czas oczekiwania przegrywają z rzeczywistością. Kobieta nie okazuje się tą, która jest na portalu randkowym, naciągane zdjęcia, wizerunek, który nie ma pokrycia w realnym życiu. Finalnie u mężczyzny pojawia się frustracja, z powodu zmarnowanego czasu i zainwestowanej energii. To niestety bardzo częsty scenariusz. Dlatego to co powinien zrobić mężczyzna, to pisać z kobietą tylko tyle, ile jest wymagane. Zazwyczaj powinno to być kilka wiadomości. Każda kobieta jest inna, zdarza się, że kobiety potrzebują nieco więcej czasu, by dowiedzieć się czegokolwiek o mężczyźnie, by idąc na randkę wiedziała, czego może się spodziewać. Należy nieco kobietę wyczuć, z jakim typem dziewczyny ma się w danym przypadku do czynienia. Jeśli w jakiś sposób kobieta będzie sugerować, że to zbyt wczesny moment na spotkanie, warto wstrzymać się chwilę. Ale bezwzględnie trzeba wystrzegać się przeciągania w nieskończoność pisania, bo celem podrywu przez internet jest tylko wstępne, pierwsze zainteresowanie kobietą, w każdym przypadku i tak wszystko weryfikuje rzeczywistość. 

 

Kopiowane, sztampowe banały w pierwszej wiadomości

 

Rażącym błędem, który robią faceci są banały wysyłane do kobiet. Znalezione w internecie, na forach złote teksty i rady. Większość mężczyzn ma pustkę w głowie przed napisaniem do kobiety, dlatego często wysyłają wyświechtane mądrości, co jest bardzo szybko wyłapywane przez te bardziej ogarnięte dziewczyny. Dodatkowo, co już najgorsze – to sytuacja, kiedy faceci tę samą wiadomość wysyłają do wszystkich kobiet. Trzeba włożyć w podryw w internecie minimum zaangażowania, i budować spersonalizowane wiadomości, w odniesieniu do informacji, które ma w profilu. Zainteresowania, hobby, zawód, pasje, jest mnóstwo rzeczy, o które można się zaczepić. Atrakcyjne kobiety mają na pęczki sztampowych wiadomości od zdesperowanych gości. Aby w ogóle przebić się w tej napęczniałej skrzynce odbiorczej, trzeba się wyróżnić. A wyróżnikiem, prócz samych zdjęć, jest właśnie spersonalizowana wiadomość do kobiety. 

 

Prezenciki, Serduszka, GIF-y, kwaty zamiast wiadomości

 

W celu ubarwienia podrywu na aplikacjach randkowych jest mnóstwo różnego rodzaju wtyczek, zaczepek, substytutów wiadomości. Zauroczenia, zaczepki, serduszka, prezenty – będą lepszym pomysłem jako uzupełnienie samej konwersacji i wrzucenie w jakimś konrekście np. GIF-u zamiast odpowiedzi, ale nie jako elememt startowy zamiast wiadomości. To najprostsza linia oporu – i atrackyjna, wartościowa kobieta nie odpowie na taką „zaczepkę”. To nie stanowi o dojrzałości, a na pewno atrakcyjności mężczyzny.

 

Tommygalante
Autor

Tommygalante

Specjalista ds. relacji damsko-męskich i uwodzenia oraz podrywu przez internet